Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
Kategórie

Darčeková poukážka 50e

Darčeková poukážka 50e
Výrobca: IR
Kód produktu: Poukazka50Euro
Počet kusov skladom: 100
Nie je skladom u dodávateľa
49.00€
Popis

 

Darčekové poukážky sú určené tím, ktorí by radi obdarovali blízku osobu, ale nie sú si istí, ktorý produkt z našej ponuky by ju najviac potešil, prípadne nemajú dostatočné technické vzdelanie aby vybrali ten správny, a tak výber ponechajú na obdarovanom.

Výhody darčekových poukážok:

- Pri nákupe pomocou darčekových poukážok ušetríte na každej poukážke 1€.

- Poukážka je výhodná tiež pri nákupoch "na poslednú chvíľu", pretože Vám bude odoslaná e-mailom maximálne do 24hodín od prijatia platby.

- Obdarovaná osoba má dostatok času na uskutočnenie nákupu, pretože platnosť darčekovej poukážky je 1 rok.

- Darčeková poukážka nie je viazaná na osobu, takže ju môžete darovať komukoľvek.

- Poukážku si po doručení e-mailom môžete vytlačiť a veľmi elegantne tak obdarovať  milovanú osobu.

 

Pravidlá pri nákupe pomocou darčekových poukážok:

Poukážku zákazník predloží pri osobnom nákupe produktov, alebo pri nákupe cez e-shop jej identifikačné znaky zašle v pri uskutočnení elektronickej objednávky.

Pri objednávke produktov cez e-shop je nutné uviesť do poznámky, že sa jedná o nákup pomocou darčekovej poukážky, a tiež uviesť unikátny kód, ktorý sa nachádza na poukážke a zvolené heslo (heslo si zvolí zákazník pri objednávaní poukážky).

Z horeuvedeného vyplýva, že unikátny kód poukážky a heslo je nutné starostlivo uschovať a chrániť pred odcudzením, pretože tovar v danej hodnote bude vydaný (resp. odoslaný) osobe, ktorá sa preukáže týmito údajmi z platnej poukážky. V prípade, že Vám bude poukážka (alebo jej identifikačné udaje) odcudzená alebo ju stratíte, ihneď nás kontaktujte!

V hodnote poukážky je zahrnuté aj poštovné a balné tovaru, ktorý bude obdarovanému odoslaný.

V prípade, že celková cena objednávky (vrátane poštovného a balného) prekročí hodnotu kupónu, rozdieľ zákazník doplatí v hotovosti, prevodom na účet alebo pri prevzatí dobierky. Darčekové poukážky teda môžu byť použité aj ako zľavové kupóny pri nákupe, ktorého hodnota presahuje hodnotu poukážky.

Poukážky je možné kombinovať. (napríklad ak chcete osobu obdarovať sumou 85€, sumu zložíte z 1ks poukážky v hodnote 50€ a 1ks poukážky v hodnote 35€). Ďalej už záleží len na obdarovanej osobe, či využije poukážky jednorázovo na jeden nákup alebo ich rozdelí na 2 alebo viac nákupov. Pri objednávke viacero poukážok naraz má každá poukážka svoj vlastný unikátny kód, ale heslo (zadané zákazníkom) je pre všetky poukážky z danej objednávky rovnaké.

Platnosť poukážky je do jej využitia, alebo maximálne 1 rok !

Jednou poukážkou je možné platiť iba raz a z poukážky sa nevydáva aj ak by cena objednávky bola nižšia ako je hodnota poukážky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na: racing@italpol.sk

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Overenie